HAKKIMIZDA

Gülşah Kalaycı olarak daha önce Türkiye'nin önde gelen nakliye firmasında 15 yıl İşletme ve Operasyon Müdürlüğü yaptıktan sonra, POINT NAKLİYAT firmamı kurdum.

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip eşyalarınıza kadın gözüyle ve ilgisiyle sahip çıkarak sizlere en iyi şekilde taşınma koşullarını sağlamayı hedefliyorum. Günümüzde bir çok nakliye hizmeti veren firma bulunmaktadır. Önemli olan güvenilir, titiz profesyonel bir ekiple, müşterilere en iyi hizmeti vermektir. Müşterilerimizle birebir ve yüz yüze iletişim kurarak onların ihtiyaçlarını anlayarak en iyi çözümleri sunuyoruz.

Nakliye deyince insanların aklına olumsuz mağduriyetler gelebilir. Yaptığımız araştırmalar sonucunda en sık görülenler mağduriyetler arasında kaliteli ve uygun malzeme kullanılmaması, hijyenik sebepler, titiz çalışılmaması ve verilen sözlerin tutulmaması geliyor. Bize ulaştıktan sonra adresinize gelerek eşyalarınızı yerinde görüyor ve ekspertiz yapıyoruz. Eşyalarınızın metreküp hacmini, kaç kişilik ekiple taşınması gerektiğini, paketleme seçeneklerini, hassas eşyalarınızı, demontaj – montaj gereken eşyalarınızı belirliyor ve maliyet hesaplarını yaparak sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatla veriyoruz.
Gülşah KALAYCI
Tüm hakları saklıdır 2017 © POİNT Evden Eve Nakliyat Data1